A 2013-as évben két új fedzőménnel  állunk a tenyésztőtársak rendelkezésére. Ménjeinkkel vállaljuk kancák természetes úton történő fedeztetését. A fedeztetés idejére a kancák panziós tartása megoldható.

Ménjeink: 4321 My Boy Magonc és 4134 Filou Botond

Méretei: 165/173-190-21,0

Tenyésztette: Sárvári Mg. Rt.

Színe: sárga

A mén közepes termetű, telivéres küllemű, nem túl élénk vérmérsékletű. Könnyen kezelhető szinte flegma.

Átlagon felüli mozgás és ugróképessége jellemzi. Apja My Boy, akinek több ivadéka  sikeresen versenyez a military szakágban (My Mirage). Anyja sárvári kanca, trakehneni Varázsló után. Magonc eddig Kaposváron sportkipróbáláson volt military szakágban Orcifalvi Borbálával.

Fontosabb versenyeredményei: 2007. évben Előkezdő Ló Bajnokságot nyert militaryban. 2011-ben Utánpótlás Ló Bajnok lett. 2009 óta versenyzett nemzetközi 1* kategóriában, többször ért el 1-6 helyezést hazai és nemzetközi kategóriákban is. Főiskolás Bajnokságon 3. helyezett lett. További eredményei a lovasszövetség honlapján a lovastusa nevezéseknél megtekinthetők.

A mén felállítási helye Zalaegerszegen van. A mén a helyszínen, telefonon történt egyeztetés után bármikor megtekinthető.